Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 11:54:48

Ющенко призупинив діяльність Чернігівської обласної організації “Нашої України” та виключив з партії Ганну Кияшко

23.02.2013   15:33Агенцiя

“Наша Україна” виключила зі своїх лав семеро осіб та призупинила діяльність кількох обласних організацій за розкол у партії. За рішення проголосували 64 члени політради

Таке рішення було прийнято партією під час сьогоднішнього засідання політради.

Як повідомила журналістам прес-секретар лідера “Нашої України” Віктора Ющенка Ірина Ванникова, з партії виключені: Сергій Бондарчук, Андрій Ніцой, Юрій Макух, Петро Мандзій, Ганна Кияшко, В’ячеслав Хмеловський і Сергій Курінний.

За словами І.Ванникової, за таке рішення проголосували 64 члени політради НУ. Це рішення мотивовано тим, що ці люди робили дії, спрямовані на розкол у партії, додала вона.

І.Ванникова зазначила, що виключені особи представляють різні регіони України.

Крім того, “Наша Україна” прийняла рішення призупинити діяльність кількох регіональних організацій партії, зокрема, Київської міської організації, Волинської, Закарпатської, Полтавської, Тернопільської, Чернігівської та Київської обласних організацій.

За її словами, діяльність цих організацій також спровокувала розкол партії.

Прийнято рішення про проведення переобліку членів цих обласних організацій НУ.


http://www.unian.ua/news/555181-nasha-ukrajina-vignala-z-partiji-simoh-osib-za-sprobu-rozkolu.html

Останні новини Чернігівщини

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини