Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 02:12:51

У Прилуках на Чернігівщині влада намагається закрити єдиний опозиційний телеканал? Або знову про політичні спекуляції

22.02.2013   16:59

Сьогодні прес-служба Прилуцької міської організації ВО "Свобода" поширила повідомлення про те, що "У місті Прилуки Чернігівської області влада продовжує тиск на голову депутатської фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Прилуцькій міській раді Дмитра Барнаша, який є директором опозиційного телеканалу "ТIМ ТВ" і власником ТОВ "ТРК "ТІМ".

демагог

демагог

Далі у документі прес-служби повідомляється: "21 лютого 2013 року представники Прилуцького РЕМ публічного акціонерного товариства "Чернігівобленерго" почали здійснювати умисне пошкодження ліній зв'язку ТОВ "ТРК "ТІМ" шляхом викрадення 737-ми метрів проводу, що перебуває у власності товариства. Такими діями було позбавлено понад 50-х споживачів кабельних телеканалів доступу до єдиного опозиційного телеканалу в місті".

Публічне акціонерне товариство "Чернігівобленерго" здійснює енергозабезпечення споживачів однієї з найбільших областей в Україні - Чернігівської. Абонентами товариства є близько 550 тисяч побутових споживачів і 11,7 тисяч юридичних осіб, переважна більшість яких сільськогосподарські та промислові. Статутний фонд товариства вказано на його офіційному сайті - 29829506 грн.

Матеріал з Вікіпедії повідомляє, що "Господарська діяльність фінансується за рахунок власних коштів, що сплачується за відпущену електроенергію. Надходження коштів з інших джерел є незначним. У разі недостатньої кількості обігових коштів для поточних потреб, Компанія залучає додаткові суми шляхом отримання банківських кредитів. Власником контрольного пакету компанії є компанії зареєстровані в офшорній зоні Кіпру. За даними ЗМІ - це афільовані структури Григорія Суркіса."


Тобто Публічне акціонерне товариство "Чернігівобленерго" - приватна структура! Питання - при чому тут влада?
 
Далі у заяві "Свободи" знову політика: "У сюжетах, що транслювалися телеканалом "ТІМ ТВ", місцева організація ВО "Свобода" неодноразово викривала злочинні схеми місцевої влади."

І, найбільш цікаве наприкінці заяви: "21 лютого керівництвом ТОВ "ТРК "ТІМ" було подано звернення про перевірку завищеної, економічно  необґрунтованої вартості орендної плати до Чернігівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Також цього дня було направлено заяву про вчинення злочину до Прилуцького МВУМВС України Чернігівської області та про припинення протиправних дій до Прилуцької міжрайонної прокуратури". Тут правоохоронці, тобто представники влади нарешті згадуються. Але "влада намагається закрити єдиний опозиційний телеканал?". Або, якщо не звертати уваги на заголовок,  то скоріше "Свобода" просить допомоги у саме у влади. 

І скоріше певні підприємці, захищаючі власні комерційні інтереси, вплутують політику. І навіть планують "з вимогами припинити незаконні злочині дії та врегулювати відносини з ТОВ "ТРК "ТІМ" для забезпечення якісними послугами споживачів" 25 лютого, використовуючи Чернігівську обласну організацію ВО "Свобода", провести пікетування ПАТ "Чернігівобленерго". No comments.

Останні новини Чернігівщини

РФ

РФ "анонсувала" нові удари по Бахмуту, Чернігову та інших містах: куди може "прилетіти" 21:59

Міноборони країни-агресора заявляє, що на території лікарень в українських містах нібито розміщені "вогневі позиції".

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами 21:43

Поліцейські Новгород-Сіверського району із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили в лісі схрон військових рф.

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру»

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру» 21:33

Куратор проекту «Спортсмени для України» Маркус Кехт розповів про допомогу біатлонному центру в Чернігові.

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти 21:25

Для направлення до суду передано кримінальну справу стосовно трьох «рейкових партизанів» зі Світлогорська (Гомельська область, Білорусь).

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло 21:11

750 порцій гарячих обідів щодня. У Чернігові ресторатори годують людей, які втратили своє житло або воно постраждало після обстрілів російськими військами.