Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 01:59:13

Керівництво області зустрілося з представниками обласної організації ветеранів України

22.02.2013   13:12

22 лютого в рамках урочистостей з нагоди Дня захисника Вітчизни голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та голова обласної ради Анатолій Мельник зустрілися з з представниками обласної організації ветеранів України.

Вітаючи присутніх зі святом, голова облдержадміністрації, зокрема, зазначив, що величні подвиги та життєвий досвід ветеранів слугує взірцем самовідданої любові до рідної землі, надихає на прийняття рішень та дії, що спрямовані на розбудову нашої держави, зобов’язує турботливо ставитися до надбань попередніх поколінь.

«Як наголошує Президент України Віктор Федорович Янукович, нашим прямим обов’язком є створення для громадян похилого віку гідних умов життя, забезпечення їх належним захистом та підтримкою. Уперше за роки незалежності України проголошені Главою держави соціальні ініціативи не залишаються декларативними, а послідовно, крок за кроком, втілюються в життя», - зауважив Володимир Хоменко.

На теренах області дію цих позитивних зрушень вже відчула значна кількість людей старшого покоління. Насамперед, це суттєве збільшення пенсій, інших видів соціальної допомоги. Крім того, десятки тисяч вкладників вже отримали компенсацію за втрачені в Ощадбанку СРСР заощадження.

У цьому році заплановано розпочати низку додаткових соціальних програм – збільшити виділення коштів на виплати «дітям війни», на будівництво і забезпечення житлом ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та інвалідів війни, на підтримку сімей ветеранів та інвалідів.

На Чернігівщині, за ініціативою обласної влади, відроджено славу партизанського «Лісограду» – у Щорських лісах створено музей партизанської слави. Йде робота з відзначення 70-х роковин Корюківської трагедії, яка завершиться спорудженням Меморіального комплексу всеукраїнського значення. Відроджуються музеї бойової слави у навчальних закладах області.

З метою продовження роботи з відновлення пам’ятників, меморіалів та обелісків, яку було розпочато кілька років тому, рішенням сесії обласної ради у грудні минулого року було прийнято Програму впровадження комплексу заходів щодо збереження та відновлення меморіальних пам’яток періоду Великої Вітчизняної війни в Чернігівській області на 2013–2014 роки.

Розробляється обласна Програма увічнення пам’яті про події Великої Вітчизняної війни та її учасників на період 2013–2015 років, яка, зокрема, передбачатиме сприяння пошуковим громадським організаціям у здійсненні польових робіт з розшуку поховань радянських воїнів.

Щороку до Дня Перемоги у всіх районах та містах області традиційно проводяться акції «Зі святом, ветерани!», під час яких керівники обласних та районних органів влади відвідують ветеранів за місцем проживання.

Очільник області підкреслив, що в області і надалі буде проводитися активна робота, направлена на турботливе ставлення до ветеранів, поліпшення їх соціальної захищеності.

Також в рамках зустрічі відбулося підписання Угоди про співпрацю між облдержадміністрацією, обласною радою та обласною організацією ради ветеранів України.

Документ підписали голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, голова Чернігівської обласної організації ветеранів України Анатолій Москаленко.

«Упевнений, підписання Угоди про співпрацю спонукатиме усі гілки влади до більш уважного ставлення до вирішення проблем людей старшого покоління, а також стане новим свідченням всенародної поваги до ветеранів війни та праці», - наголосив голова облдержадміністрації.
 

Останні новини Чернігівщини

РФ

РФ "анонсувала" нові удари по Бахмуту, Чернігову та інших містах: куди може "прилетіти" 21:59

Міноборони країни-агресора заявляє, що на території лікарень в українських містах нібито розміщені "вогневі позиції".

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами 21:43

Поліцейські Новгород-Сіверського району із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили в лісі схрон військових рф.

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру»

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру» 21:33

Куратор проекту «Спортсмени для України» Маркус Кехт розповів про допомогу біатлонному центру в Чернігові.

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти 21:25

Для направлення до суду передано кримінальну справу стосовно трьох «рейкових партизанів» зі Світлогорська (Гомельська область, Білорусь).

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло 21:11

750 порцій гарячих обідів щодня. У Чернігові ресторатори годують людей, які втратили своє житло або воно постраждало після обстрілів російськими військами.