Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 15:30:19

Круглий стіл до Дня соціальної справедливості провели в Чернігові

21.02.2013   08:05Агенцiя

В рамках відзначення Всесвітнього дня соціальної справедливості в залі засідань Чернігівського міського центру зайнятості відбувся круглий стіл: «Соціальна справедливість – основоположна цінність суспільства», за яким зібралися представники органів виконавчої влади, обласного та міського центрів зайнятості, підприємств, установ, а також місцевих засобів масової інформації.

Цього року Всесвітній день соціальної справедливості, проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 2009 році, в Україні відзначається вперше.

На думку керівників центрів зайнятості, проведення такого заходу - це можливість привернути увагу всього суспільства до вирішення питань соціальної справедливості: соціального захисту, подолання бідності, забезпечення повної зайнятості, гідної праці, гендерної рівності, соціального добробуту всіх громадян України.

Під час заходу доповідачі акцентували увагу на новаціях Закону України «Про зайнятість населення». Зокрема, про зміни, які спрямовані на заохочення роботодавців до створення нових робочих місць, на підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці, порядок компенсації роботодавцям витрат єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Також було наголошено, що новий закон не допускає статевої і вікової дискримінації, його норми забороняють в оголошеннях про вакансії зазначати обмеження щодо віку кандидатів, пропонувати роботу лише жінкам або лише чоловікам, за винятком специфічної роботи, а також вимагати від осіб, які працевлаштовуються, надання відомостей про особисте життя.

Протягом дня в міському центрі зайнятості відбувся ряд інших заходів: міні-ярмарок професій, презентація роботодавців, день відкритих дверей центру зайнятості.

Підбиваючи підсумки, учасники круглого столу визначили шляхи подальшої співпраці та наголосили на її важливості в руслі реалізації соціальної політики держави.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині СБУ викрила поплічника окупантів, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф

На Чернігівщині СБУ викрила поплічника окупантів, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф 13:18

Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця одного з прикордонних населених пунктів Чернігівщини, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 27 червня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 27 червня 13:03

У Чернігівській області 27 червня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади 12:35

27 червня відбулося засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади.

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом 12:23

На Чернігівщині працюватиме спеціальна робоча група з економічного відновлення області.

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня 11:51

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 15 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 372 такі предмети.