Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 02:09:59

О.Соколова переобрали головою регіонального відділення АМУ

13.02.2013   13:34

Чернігівського міського голову Олександра Соколова переобрано керівником регіонального відділення Асоціації міст і громад України. Відповідне рішення ухвалено 12 лютого під час засідання загальних зборів Чернігівського регіонального відділення АМУ в обласній раді.

Заступниками голови регіонального відділення обрано Прилуцького міського голову Юрія Беркута, Коропського селищного голову Миколу Белана, Городнянського міського голову Андрія Богдана та Ніжинського міського голову Михайла Приходька.

Учасники засідання обговорили план роботи регіонального відділення на 2013 рік, а також делегували своїх представників на засідання звітно-виборчих зборів АМУ.

Крім того, у Чернігівській обласній раді відбулося засідання обласної асоціації "Ради Чернігівщини" і Консультативно-дорадчої ради з питань місцевого самоврядування при голові облради. Представники місцевого самоуправління міст, містечок і селищ Чернігівщини обговорили нагальні питання фінансового забезпечення на 2013 рік, стан законності у регіоні та шляхи його поліпшення тощо.

Зокрема, як наголошували представники місцевого самоврядування, до формування місцевих бюджетів на рівні держави мають якісно змінитися підходи. Йдеться про врахування розгалуженої мережі закладів освіти та охорони здоров'я, що є особливістю Чернігівщини. Це пов'язано, насамперед, із великою територією області та складною демографічною ситуацією.

Спілкуючись із журналістами, О.Соколов підкреслив, що бюджет Чернігова 2013 року, порівняно з 2012 роком, є трохи кращим щодо забезпеченості заробітних плат бюджетникам, але однаково недофінансування складає два місяці року (близько 65,6 млн. грн.). У структурі міського бюджету 70% становить заробітна плата та нарахування на неї, 23% – оплата енергоносіїв і тільки 7% залишається на розвиток та виконання необхідних функцій.

"Ми розраховуємо на перевиконання бюджету, а також на дотацію з бюджету держави за результатами його перегляду", - сказав О. Соколов.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.