Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 23:55:43

Чернігівська "Наша Україна" та ще 13 парторганізацій виступили проти Віктора Ющенка

11.02.2013   09:34Агенцiя

За період з 29 січня по 5 лютого 2013 року відбулися засідання рад 14 обласних організацій політичної партії "Наша Україна": Волинської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Тернопільської, Херсонської, Чернігівської, міської Київської та Севастопольської, та АР Крим.

Ющенко

Ющенко

Головним лейтмотивом засідань стала вимога до Президії негайно скликати партійний з'їзд, на якому проаналізувати причини кризи в партії, зробити кардинальні кадрові зміни в керівництві та відновити опозиційний курс "Нашої України". За Статутом "Нашої України" цієї кількості парторганізацій достатньо для прийняття Президією рішення про скликання З'їзду Партії.

Усі вищезгадані організації вимагають невідкладних дій щодо виходу партії з кризи та відновлення повноцінної діяльності "Нашої України".

Ради обласних організацій засуджують курс В.Ющенка і його оточення на розкол "Нашої України" та збереження лояльності до влади Януковича та Партії регіонів.

Зокрема, Київська міська організація "Нашої України" засудила нестатутні дії В.А. Ющенка щодо зриву засідання Політради Партії 26 січня 2013 року. "Проведення паралельного зібрання членів Політради в готелі "Київ" спрямоване на відтягування З'їзду "Нашої України", на якому буде дана оцінка результатів парламентських виборів - 2012 та накреслена нова стратегія Партії". Київські "нашоукраїнці" переконані, що треба зробити все, щоб партія Майдану не була технічною структурою для Партії регіонів, а саме цього, на думку партійців, прагнуть "провладні сили в партії на чолі з братами Ющенками".

Київська обласна організація закликає лідерів партії відкинути особисті амбіції та зосередитися на пошуку компромісів. Організація запропонувала текст "Універсалу партійної єдності", згідно з яким З'їзд має відбутися до 23 березня, і всі кадрові рішення та питання курсу партії повинен вирішити З'їзд. Текст "Універсалу" надіслано В.Ющенку та С.Бондарчуку для підписання.

Попри різну тональність заяв, партійців з різних областей об'єднує одна думка - партії потрібні кардинальні зміни, а подальшу її долю мають вирішувати саме делегати З'їзду "Нашої України".

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.