Відбулася звітно-виборча конференція територіального комітету № 5 профспілки працівників Збройних сил України
У Чернігові відбулася звітно-виборча конференція Територіального комітету № 5 профспілки працівників Збройних Сил України, який сьогодні налічує в своїх лавах понад 2800 членів.
Такий захід у Теркомах проходить раз на п’ять років. Він тривав два дні на базі Чернігівського навчально-методичного центру профспілок. Активісти первинних організацій з Чернігівської, Житомирської, Полтавської та Черкаської областей підбивали підсумки діяльності Територіального комітету № 5 за період з 2006 року по 2011 рік.
У звітно-виборчій конференції взяв участь голова центрального комітету Всеукраїнської профспілки працівників Збройних Сил України Дмитро Мірошниченко.
Учасники зібрання переобрали членів президії, а також розлянули питання організаційної діяльності профспілкових організацій, питання оплати праці, проблематичні аспекти охорони праці працівників Збройних Сил України, тощо.
По завершенню конференції голова Теркому Леонід Дудченко визначив пріоритетні завдання на наступних 5 років та нагородив грамотами і подяками кращих очільників профспілкових організацій. Одними з кращих за останніх пять років діяльності Теркому Леонід Дудченко відзначив голову обєднаного комітету Деснянської профспілкової організації Світлану Гулу та голову профспілки працівників ЗСУ Полтавського квартирно-експлуатаційного відділу Олександра Міщенка.
– Ці голови первинних організацій, – підсумував конференцію голова Теркому №5, – налагодили хороші стосунки з командуванням гарнізону, з командирами військових частин та обласними військкоматами. Вони вирішують питання “армійських” працівників спільними зусиллями.
Останні новини Чернігівщини
Фіксація та документування збитків агросектору – у діалозі з підприємцями 13:13
Днями на черговій онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу» говорили про фіксацію та документування збитків в аграрному секторі, спричинених збройною агресією російської федерації. Про практичні аспекти та механізми подання заяв розповіли представниці міжнародної благодійної організації Project Expedite Justice (PEJ).
Чернігівщина отримає 487,2 млн грн від уряду для підготовки до наступної зими в межах Плану стійкості регіону 12:48
Під час візиту Прем’єр-міністерки Юлії Свириденко на Чернігівщину минулого тижня начальник ОВА В’ячеслав Чаус представив План стійкості області.
Допомога сім’ям загиблих Захисників України та чернігівцям із пошкодженим житлом: чергові виплати 12:27
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення у рамках міських соціальних програм, що направлені на підтримку чернігівців, які постраждали внаслідок російської військової агресії.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 11:46
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
Чернігів отримав 15 одиниць спецтехніки для екстреного відновлення в межах спільного проєкту з JICA 11:24
Українські громади продовжують посилювати технічну спроможність для ліквідації наслідків обстрілів у межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції.