Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 15:44:32

Київським міжрайонним екологічним прокурором Дніпровської екологічної прокуратури призначено Олександра Васюка

16.01.2013   12:09Агенцiя

15 січня 2013 року наказом Генерального прокурора України не посаду Київського міжрайонного екологічного прокурора Дніпровської екологічної прокуратури призначено Васюка Олександра Григоровича.

Олександр Васюк свій професійний шлях в органах прокуратури розпочав у 1991 році, має значний досвід роботи на різних керівних посадах.

В органах прокуратури зарекомендував себе як професійна, відповідальна людина. За сумлінне виконання службових обов'язків, ініціативу у роботі неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором області.

Довідка: Загальна протяжність річки Дніпро в межах території, яку обслуговує Київська міжрайонна екологічна прокуратура складає 471 км (місто Київ, Київська та Чернігівська області). На вказаній території розташовано 34 контролюючих та інших державних органів, що здійснюють діяльність в межах річки Дніпро; правоохоронну діяльність здійснюють 19 органів внутрішніх справ, 19 підрозділів податкової міліції та 11 органу служби безпеки України, територія оперативного обслуговування яких розповсюджується на річку Дніпро, її водосховища та їх водоохоронних зон та прибережних смуг. За Київською міжрайонною екологічною прокуратурою закріплено 15 підприємств, що здійснюють скиди зворотних вод у річку Дніпро.


Прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

Ніжин: відбулась розширена міжвідомча нарада

Ніжин: відбулась розширена міжвідомча нарада 15:05

1 червня відбулась розширена міжвідомча нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові перекрили чотири вулиці: Коцюбинського, Мстиславську, Ремісничу та пр.Перемоги

У Чернігові перекрили чотири вулиці: Коцюбинського, Мстиславську, Ремісничу та пр.Перемоги 14:58

1 червня на позачерговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради комунальному підприємству «Міськсвітло» надали дозвіл на перекриття руху автотранспорту на чотирьох вулицях міста Чернігова.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 14:49

У Чернігівській області +7 випадків коронавірусної інфекції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини