Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 14:48:47

Відбулося позачергове засідання правління обласного відділення Фонду

16.01.2013   08:44Агенцiя

15 січня у м. Чернігові, відбулося позачергове засідання правління обласного відділення Фонду, на якому було розглянуто питання: “Про бюджет Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на 2013 рік в розрізі робочих органів відділення”, “Про часткове фінансування дитячо – юнацьких спортивних шкіл за рахунок коштів Фонду у 2013 році”, “Про план розподілу путівок на санаторно – курортне та відновлювальне лікування на I квартал 2013 року”.

На засіданні, зокрема, зазначалося, що з 1 січня 2013 року набрав чинності новий Порядок часткового фінансування дитячо – юнацьких спортивних шкіл за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (затверджений постановою правління Фонду від 31.07.2012 № 44). Основні зміни у Порядку: часткове фінансування ДЮСШ буде здійснюватись виконавчою дирекцією Чернігівського обласного відділення Фонду напряму, без посередників – на їх розрахункові рахунки; обов’язковою умовою фінансової участі Фонду в функціонуванні ДЮСШ є існування інших джерел фінансування; виключено такий напрямок часткового фінансування, як оздоровлення вихованців ДЮСШ у спортивно – оздоровчих закладах України; дозволено здійснювати видатки за кошти Фонду на придбання запасних частин до спортивного інвентарю та обладнання.

Затверджено обсяг фінансування 27 шкіл, які підпорядковуються обласним ФСТ “Динамо”, “Колос”, “Спартак” та “Україна”, з бюджету відділення Фонду на 2013 рік в загальній сумі 4012,0 тис. грн., що передбачених статтею “Оздоровчі заходи”.
Що стосується путівок на санаторно – курортне та відновлювальне лікування на I квартал 2013 року, то їх загальна кількість складає 748.

План розподілу путівок передбачає путівки для санаторно – курортного лікування дорослих – 667, для лікування дитини у супроводі дорослого – 71, до відділень реабілітації санаторно – курортних закладів – 10.

Путівки передбачені на курорти Трускавця, Криму, Закарпаття, Хмільника, Одеси, Миргороду, Прикарпаття, Приазов’я та до санаторію “Остреч” (м. Мена).

Провів засідання голова правління обласного відділення Фонду В.П. Попов.


Прес – служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 14:11

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 13:03

25 травня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Ічня: вкрали поличку до меморіальної дошки на честь духовного лідера кримських татар

Ічня: вкрали поличку до меморіальної дошки на честь духовного лідера кримських татар 12:48

20 травня, коли учасники меморіального заходу вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року здійснилипокладання квітів до меморіальної дошки національного героя та духовного лідера кримських татар Номана Челебіджіхана (1885-1918 роки), яка знаходиться на фасаді будівлізалізничного вокзалу районного центру Ічня, була відсутня поличка для покладання квітів.

Конкурс мінігрантів на посилення програм соціального захисту в умовах пандемії COVID-19

Конкурс мінігрантів на посилення програм соціального захисту в умовах пандемії COVID-19 12:12

У відповідь на епідемію COVID-19 та викликані нею соціальні наслідки, благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне» в рамках проєкту «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери в Україні», за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс мінігрантів.

Діяльність пасажирського автотранспорту Чернігівської  області. ДОВІДКА

Діяльність пасажирського автотранспорту Чернігівської області. ДОВІДКА 12:02

Упродовж 2019 р. послугами пасажирського транспорту області скористалися 78 млн пасажирів. Частка автомобільного транспорту в загальному обсязі пасажирських перевезень становила 48%.