Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 11:12:32

Першим із представників іноземних держав у новому році Чернігів відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Раджив К.Чандер.

15.01.2013   14:37

У ході свого також першого робочого візиту до Чернігова він зустрівся з керівництвом області й міста.

Посол Республіки Індія в Україні Раджив Кумар Чандер

Посол Республіки Індія в Україні Раджив Кумар Чандер

Голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко зустрівся з делегацією Посольства Республіки Індія в Україні, яку очолив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Раджив Кумар Чандер.

У зустрічі також взяли участь заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець, в.о. заступника голови облдержадміністрації Леонід Подоляк.

Під час зустрічі обговорено питання двостороннього торговельно-економічного співробітництва, можливості залучення індійських інвестицій до розвитку пріоритетних галузей економіки регіону.

У міській раді пан Посол поспілкувався з Чернігівським міським головою Олександром Соколовим.

Керівник міста коротко розповів гостю про економічний та туристичний потенціал обласного центру Чернігівщини, перші кроки у налагодженні співпраці з індійським штатом Пенджаб та містом Лудхіяна.

Зокрема, представники низки індійських промислових підприємств уже здійснили робочі поїздки до Чернігова, а місцевий автозавод має досить тісну співпрацю щодо поставки комплектуючих у виробництві автобусів з індійським підприємством "TATA Projects".Після ділових переговорів, відбулася екскурсія стародавнім Чернігівським Дитинцем, а більш детально з історією Чернігова пан посол ознайомився в єкспозиціях музею. Пан Раджив К. Чандер за освітою історик та правознавець, тому розмова вийшла невимушеною. Гості оглянули експозицію “Чернігів на зрізі століть”, яка розкриває історію Чернігова від найдавніших часів до початку ХХ століття. Серед представлених експонатів – переклади “Слова о полку Ігоревім” мовою хінді та бенгалі.

Особливу увагу гостей привернув розділ експозиції, присвячений нашому земляку, уродженцю села Козляничі Сосницького району, академіку АН Туркменської РСР, лікарю та санскритологу Борису Леонідовичу Смірнову (1891-1967). За 25 років він здійснив 17 варіантів перекладів “Бхагавадгіти”, а пізніше, вже будучи тяжко хворим, переклав російською мовою більшу частину книг “Махабхарати”.

Пан Раждив К. Чандер на завершенні екскурсії подякував співробітникам музею, зокрема, завідуючій науково-експозиційним відділом Мудрицькій В.Г., яка проводила екскурсію за цікаву та змістовну розповідь та залишив запис у книзі відгуків почесних гостей.

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Психологічна підтримка для людей, які зазнали страждань внаслідок війни 09:51

Український ветеранський фонд започатковує терапевтичну групу для тих, хто зазнав страждань внаслідок війни – людей, які чекають рідних з фронту, внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто відчуває тривогу і знесилення через війну.

25 квітня: цей день в Україні і світі

25 квітня: цей день в Україні і світі 08:47

ДЕНЬ 792 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 792 RUSSIAN AGRESSION

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.