Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 січня, 19:48:28

В області готуються до відзначення Дня Соборності та Свободи України

12.01.2013   11:50

11 січня в.о заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення в області Дня Соборності та Свободи України, який відповідно до Указу Президента України відзначається 22 січня.

У заході взяли участь начальники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представник Українського інституту національної пам’яті.

Відкриваючи нараду, Юрій Музика наголосив на необхідності проведення святкувань на належному рівні. Головними завданнями під час підготовки та проведення відповідних заходів, на його думку, мають стати: сприяння єдності українського суспільства, громадян різних національностей навколо ідеї зміцнення державності.

Учасники засідання обговорили та узгодили план заходів, які проходитимуть в області з нагоди свята.

Як зазначалося, на Чернігівщині відбудеться комплекс заходів культурно-мистецького та просвітницького характеру. Так, 22 січня в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм, відбудуться урочистості та святковий концерт. Також планується традиційне покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку та пам’ятного знаку «Борцям за волю і Незалежність України». Офіційна делегація області візьме участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності та Свободи України у м.Києві.

Цього ж дня у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій буде представлено виставку літератури, присвячену історії та діяльності Української народної республіки та Західно-Української Народної Республіки та пройде тематична зустріч з нагоди свята.

Окрім цього, у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах області планується проведення виховних годин, годин спілкування, тематичних уроків, конкурсів малюнків, лекцій, засідань «за круглим столом», історичних читань.

У музейних та бібліотечних установах області експонуватимуться тематичні виставки інформаційно-довідникової літератури, бібліотечних матеріалів, проходитимуть тематичні екскурсії, книжкові виставки тощо.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району 19:06

Сьогодні в Чернігівській ОДА продовжилися консультації з громадами. Заступники голови ОДА Олександр Савченко та директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Олександра Хомик зустрілися з представниками Авдіївської та Шаболтасівської сільських рад Сосницького району.

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо 18:55

29 січня на Чернігівщині на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» відбувся пам’ятний захід до чергової річниці подвигу студентського війська українських патріотів.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:41

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь 11:45

Протягом минулого року на обліку в службі зайнятості перебували 9,8 тис. громадян віком до 35 років, а це майже 30% від загальної кількості безробітних, - кажуть у службі зайнятості.

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік 11:20

Будівництво нового сучасного дитячого садка на Масанах, капітальні ремонти й тепломодернізація будівель шкіл, капітальний ремонт пологового будинку, будівництво нового корпусу музичної школи №1 - ці та багато інших робіт виконувалися минулого року в Чернігові коштом міського бюджету. Організацію цих будівництв від імені міста забезпечує Управління капітального будівництва (УКБ) Чернігівської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини