Голова облдержадміністрації провів засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 95-ї річниці подвигу Героїв Крут
29 січня 2013 року відзначається 95-та річниця подвигу Героїв Крут. Щороку в цей день за участю представників органів державної влади, місцевого самоврядування, громадськості, науковців, творчої інтелігенції та студентської молоді відбуваються пам’ятні заходи поблизу станції Крути в Борзнянському районі.
11 січня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в області 95-ї річниці подвигу Героїв Крут.
У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Іван Коробка, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови Борзнянської та Ніжинської райдержадміністрацій, представники Українського інституту національної пам’яті та Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут».
Відкриваючи засідання оргкомітету голова облдержадміністрації підкреслив, що цей пам’ятний захід повинен бути проведений на найвищому рівні та закликав присутніх з усією відповідальністю поставитися до виконання наміченого плану дій.
Підготовчу роботу у цьому напрямі розпочато ще торік. Було створено оргкомітет, затверджено план підготовки заходів, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади отримали відповідні доручення.
Цього року розшириться географія тематичних заходів з вшанування пам’яті Героїв Крут. Вони відбудуться не лише на території Меморіального комплексу у с. Пам’ятне Борзнянського району, але й у м. Ніжині, с. Крути Ніжинського району та у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.
Крім того, в області вже триває інформаційно-просвітницька кампанія з нагоди 95-ї річниці бою під Крутами.
Під час засідання оргкомітету обговорено стан підготовки до проведення культурно-мистецьких заходів у рамках відзначення 95-ї річниці подвигу Героїв Крут, розглянуто питання щодо благоустрою території, екскурсійного супроводу заходів, ряд інших важливих організаційних питань.
Підбиваючи підсумки засідання, керівник області акцентував увагу присутніх на необхідності синхронізації та злагодженості у роботі всіх служб, відповідальних за відзначення цієї знаменної та пам’ятної дати.
«Цей захід визначальний не лише для Чернігівщини, а й для усієї України, тому кожен з нас відповідає за те, щоб він пройшов на достойному рівні», - наголосив Володимир Хоменко.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.
Неправдивий виклик — не розвага 16:35
Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.
9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.