Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 листопада, 10:46:23

27.11.2024   18:13Агенцiя

"Секретар міської ради відмовляється комунікувати не лише з депутатами міської ради, а й із військовою адміністрацією. Для ухвалення рішення щодо змін до бюджету залучив до обговорення голів депутатських фракцій та інших депутатів міської ради" - Дмитро Брижинський

Було обговорено низку важливих питань, зокрема:

🔹 Усунення аварійного стану системи опалення школи №19. У присутніх на нараді виникло цілком очікуване питання: як, незважаючи на багатомільйонні видатки на ремонт школи №19, на початок опалювального сезону в класах виявилися відсутні батареї в класах? Начальник управління освіти так і не зміг пояснити, хто здійснює контроль за ходом виконання ремонтних робіт у цій школі. Хоча, ще рік тому ми звертали увагу керівництва управління освіти на те, що ремонти в цій школі виконуються хаотично!!!

🔹 Харчування дітей у дошкільних закладах. Діти не повинні бути заручниками неякісного планування керівництва міської ради. Попри те, що керівник управління освіти не зміг чітко обґрунтувати необхідність збільшення видатків, присутні на нараді погодили фінансування організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти.

🔹 Підтримка сектору оборони. Було погоджено фінансування підтримки підрозділів сектору оборони.

🔹 Ухвалили фінансування КП «Ветеранський простір».

Ряд питань не були ухвалені та потребують додаткового вивчення.

Через обраних депутатів мешканці міста повинні мати можливість брати участь в ухваленні рішень, які стосуються нашого міста!!!

https://t.me/bryzynskyi/2794?single - Телеграм Дмитра Брижинського

 

Останні новини Чернігівщини

Послуги без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільний ЦНАП 09:43

На Бобровиччині команда місцевого Центру надання адміністративних послуг щодня працює над тим, аби послуги були доступні кожному — у лікарні, в старостаті чи просто вдома у громадян.

Прилуцькі поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо підозрюваної у грабежі 09:11

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції завершили досудове розслідування та передали до Прилуцької окружної прокуратури обвинувальний акт щодо 23-річної мешканки Ніжина, яка відкрито заволоділа товаром із магазину.

Відбулося засідання обласної архітектурно-містобудівної ради 08:50

Під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації Сергія Курені відбулося чергове засідання обласної архітектурно-містобудівної ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини