Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 22:03:52

Фракція Партії регіонів в Чернігівський облраді відкрила власний блог для спілкування з виборцями

16.11.2011   13:06

Після реорганізації інформаційної діяльності на офіційному сайті чернігівської обласної ради і зникнення власних сторінок депутатських фракцій всі новини почали розміщувати на головній сторінці цього ресурсу

Більш всього від цієї “реформи” постраждала сторінка найбільшої фракції в обласній раді – фракції Партії регіонів. Крім неї певну інформаційну роботу проводили лише чернігівські соціалісти. Всі інші фракції жодної інформації на власних сторінках так і не розміщували.

Власна сторінка допомагає і виборцям, і самим депутатам. Перші, знайомлячись з інформацією, могли реально бачити, що конкретно роблять депутати. Другі – порівнювати власні справи з роботою однопартійців, запозичувати передовий досвід. А головне – власний інформаційний ресурс допомагає системно проводити інформаційну діяльність, активно допомагати засобам масової інформації, громадськості вільно отримувати інформацію про діяльність народних обранців.

Для того, щоб підтримувати принципи відкритості та підзвітності депутатів для найбільшого кола виборців і було прийнято рішення про відкриття власної сторінки депутатської фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді. На сервісі Blox.ua створили власну сторінку, своєрідний Інтернет-щоденник фракції – http://frakciya.blox.ua

На цій ресурс перенесено всі новини, які були раніше розміщені на сторінці фракції Партій регіонів на офіційному сайті чернігівської обласної ради. Та добавлено багато нових новин. Спілкування не є одностороннім. Відвідувачі ресурсу мають змогу додавати коментарі до заміток блогу. Всі новини поділяються по категоріям “діяльність депутатів”, “новини фракції”, “партійне життя”.

Враховуючи, що вже декілька місяців не працює офіційний сайт Чернігівської обласної організації Партії регіонів – www.prcn.org.ua сторінка депутатської фракції партії Регіонів в Чернігівській обласній раді є фактично єдиним партійним інтернет-ресурсом в Чернігівський області.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини