Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 вересня, 15:37:55

Депутати затвердили Програми розвитку міста Чернігова

27.12.2012   12:04

Під час останньої перед Новим роком сесії депутати міської ради затвердили низку Програм перспективного розвитку міста.

Серед них:

Програма економічного і соціального розвитку міста Чернігова на 2013 рік,

Програма підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2013 -2014 роки,

Програма організації і проведення у 2013 році оплачуваних громадських робіт для незайнятих громадян м. Чернігова,

Програма молодіжного житлового кредитування у м. Чернігові на 2013-2017 роки,

Програма підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних і туристично-інформаційного центру у м. Чернігові на 2013 рік.

Крім того, прийняті дві Програми з інформаційного забезпечення населення м. Чернігова друкованим засобом масової інформації газетою “Чернігівські відомості” комунального підприємства “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради на 2013-2015 роки та засобами телебачення та інтернету комунальним підприємством “Телерадіоагентство “Новий Чернігів” Чернігівської міської ради на 2013-2015 роки.

Депутати також внесли зміни до Програми поліпшення екологічного стану м. Чернігова на 2011-2015 роки. Більш детально ознайомитись з прийнятими Програмами можна на офіційному сайті Чернігівської міської ради у рубриці “Нормативні документи”.

За ініціативою міського голови Олександра Соколова до порядку денного включено питання про ліквідацію комунального закладу Станція швидкої медичної допомоги Чернігівської міської ради у зв’язку зі створенням Чернігівською обласною радою лікувально-профілактичного закладу “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”.

Зважаючи на це, депутати міської ради вирішили ліквідувати юридичну особу – комунальний заклад Станція швидкої медичної допомоги Чернігівської міської ради у зв’язку з недоцільністю її подальшого функціонування. Майно, що перебуває на балансі комунального закладу Станція швидкої медичної допомоги, передаватиметься у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області в межах діючого законодавства
 

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини