Чернігівська ОВА та графство Кент (Велика Британія) стануть офіційними регіональними партнерами
За це учора одноголосно проголосувала Рада графства Кент.
Важливому для Чернігівщини рішенню передували візити радника графства Джордана Міда до області, під час яких було узгоджено можливі напрямки співпраці.
«З початку моїх гуманітарних поїздок до України я був вражений щедрістю жителів та бізнесу Кента, які жертвували різноманітні речі, починаючи від дитячих книжок і закінчуючи медичними виробами. З угодою про співпрацю ми зможемо ще більше примножити результати зусиль дуже багатьох підприємств, груп і окремих осіб з усього графства, які прагнуть продовжувати підтримувати Україну», – наголосив Джордан Мід.
На переконання представників Ради графства Кент, офіційне регіональне партнерство з Чернігівською ОВА сприятиме розвитку бізнесу обох країн, шляхом зміцнення співпраці у багатьох сферах: від сільського господарства до технологій та культури.
Також у планах – обмін у профтехах та спільні дослідницькі проєкти.
«Співпраця Кента та Чернігівської області може бути взаємовигідною. Навіть зараз нам є чим поділитися. Маю на увазі унікальний досвід: антикризовий менеджмент підприємств, які вижили чи відновлюються, унікальні практики роботи медиків із сучасними воєнними травмами, мистецькі проекти», – зауважив В’ячеслав Чаус, начальник ОВА.
Погоджується з цим і Роджер Гоф, голова ради графства Кент, додавши:
«Ця співпраця та обмін знанням та досвідом, від економіки до освіти, сільського господарства, технологій, є початком зобов’язання допомогти Україні відновитися у мирі. Ми підтримуємо жителів Чернігівщини у пошуках шляху до надійнішого та світлішого майбутнього».
«Нема потреби вірити в надприродне джерело зла; люди й самі цілком здатні на будь-яке зло». Ця цитата письменника Джозефа Конрада, який у дитинстві деякий час жив на Чернігівщині, провів останню частину життя у графстві Кент (Велика Британія), насьогодні як ніколи актуальна. Але, на щастя, саме люди, об’єднавшись, здатні подолати це абсолютне зло», – підсумував В’ячеслав Чаус
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27
Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24
Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19
В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.
У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21
Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.