Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 листопада, 18:46:59

Школи Чернігівщини отримають 150 мільйонів гривень держсубвенції на будівництво 5 та ремонт 2 протирадіаційних укриттів

22.05.2024   11:07Агенцiя

Серед відібраних комісією МОН України проєктів – Прилуцькі ліцеї № 2 та 14, Бахмацький ліцей № 1, Тупичівський ліцей і Корюківський ліцей № 2 (будівництво укриттів) та Сухополов'янський і Талалаївській ліцеї (капремонт укриттів).


   «Заклади обирались відповідно критеріїв, визначених Кабміном, зокрема, це відповідна кількість учнів (200 і більше), наявність проекту, що враховує вимоги до безбарʼєрності, співфінансування з бюджету громади (не менше 10%). Головний критерій – збільшення кількість учнів, які навчатимуться очно», – зауважила Жанна Шерстюк, заступниця голови ОДА.

Відбору підлягали заклади загальної середньої освіти, які працюють за дистанційною та/або змішаною формою навчання. Громади подавали свої проєкти через платформу підзвітного управління DREAM.

Таких шкіл на Чернігівщині 58: 22 потребують будівництва сховищ, 36 — капітального ремонту укриттів.

Також окремо майже 3 мільйони гривень субвенції буде спрямовано на завершення будівництва укриття Добрянського ліцею, розпочатого раніше.

Нагадаємо: наш регіон – один із 8 в Україні, який, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, отримає кошти від держави на облаштування безпечних умов у закладах освіти. Всього ж міністерська комісія відібрала 50 проєктів на ремонт і будівництво укриттів в основному у 8 прифронтових і прикордонних областях. Їхня загальна вартість — 2,19 млрд гривень.

Додаткові матеріали щодо розроблення проєктно-кошторисної документації, облаштування та фінансування укриттів можна знайти на порталі «Моя Фортеця». Окремо можна переглянути вже розроблені проєкти повторного використання та адаптувати під потреби закладу освіти. Деякі з цих проєктів громади вже використовували в межах подання на субвенцію.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією Міністерства освіти і науки України
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46

Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.

Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14

Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.

Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42

Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.

Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09

Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!

Осінній марафон олімпіадних змагань на Чернігівщині 15:48

Осінь на Чернігівщині традиційно щедра не лише на барви, а й на здобутки юних інтелектуалів. Перші дні листопада 2025 року об’єднали сотні талановитих, допитливих і цілеспрямованих здобувачів освіти області на І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, французької мови та інформатики – предметів, які поєднують логіку, креативність, аналітику й натхнення до пізнання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини