У чернігівській гімназії № 31 коштом міжнародних благодійників відремонтували укриття
Укриття у 31-й гімназії Чернігова відремонтували в межах всеукраїнського благодійного проєкту Freedom Space, який реалізує благодійний фонд «Допоможемо разом», а фінансує міжнародний донор – Freedom Holding Inc.
Оглянули його сьогодні заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк, заступник голови обласної ради Дмитро Блауш та народні депутати Андрій Богданець (засновник проєкту) і Сергій Гривко.
«Ми не просто штукатуримо стіни, а запроваджуємо нову філософію безпеки. Наша мета – повернути дитинство, вкрадене окупантами. Навіть під час тривоги діти повинні почуватися комфортно і продовжувати навчання. Крім того, вони можуть проводити тут дозвілля у позакласний час. А після війни укриття продовжать слугувати для навчання або розваг», – зазначив засновник проєкту Андрій Богданець та передав учням портативний проєктор.
На ремонт приміщення витратили близько 3 мільйонів гривень та ще 800 тисяч – на облаштування: нові меблі, дитячі килимки, зручні крісла.
«Безпека під час освітнього процесу наразі вкрай важлива. Завдяки таким проєктам діти отримують можливість навчатись у комфортних умовах незалежно від обставин», – зауважила Жанна Шерстюк.
«Ми дуже вдячні. Діти заходять в укриття із задоволенням. Вони відчувають себе в безпеці. Тому можуть повноцінно навчатися, а учні початкових класів – ще й обідати під час повітряних тривог», – розповіла директорка гімназії Вікторія Овчаренко.
Довідково. Freedom Holding Corp. ― міжнародна інвестиційна компанія. Основний напрямок діяльності – американський фондовий ринок. Всього в межах благодійного проєкту Freedom Space облаштовується більше 30 укриттів у школах та дитячих садочках по всій Україні: від Тернополя та Хмельницького до Харкова та Запоріжжя.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.