Молодь Чернігівщини запрошують до участі у "Школі молодого політика"
Україна потребує молодих політичних лідерів та лідерок – і ви можете ними стати.
Міжнародний республіканський інститут оголошує конкурсний відбір серед молоді 15-17 років для участі у "Школі молодого політика".
Хто може взяти участь?
Молодь віком 15-17 років,яка проживає у місті Чернігів.
Що на вас чекає?
Найкращі тренери та експерти з політичного лідерства, комунікацій та особистісного розвитку.
Розуміння ключових понять та явищ в українські політиці, виборчих кампаніях, ефективних комунікаціях та публічних виступах, лідерстві.
Не тільки розуміння, а і практичні навички.
Робота у команді та розробка проєктів.
Де проходитиме навчання?
м. Чернігів.
Навчання триватиме з 9 березня до 30 квітня 2024 року.
Умови участі:
Навчання безкоштовне, включно із харчуванням та навчальними засобами. Ми обов’язково подбаємо про вашу безпеку на всіх етапах навчання. За результатами навчання ви отримаєте сертифікат.
Буде відібрано 22 учасників на конкурсній основі. Для участі у конкурсі треба заповнити анкету з 20 лютого до 5 березня 2024 року.
«Школа молодого політика» реалізується Міжнародним республіканським інститутом (IRI) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.