Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:20:16

Семінар з актуальних питань митного законодавства провели фахівці Чернігівської митниці

20.12.2012   13:31

У Чернігові відбувся семінар на тему “Актуальні питання запровадження нового Митного кодексу України”, який провели співробітники Чернігівської митниці спільно з представниками Чернігівської регіональної торгово-промислової палати.

Семінар був орієнтований на підприємців, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю. Фахівці митниці детально зупинились на останніх змінах у митному законодавстві.

Зокрема, начальник сектору правового забезпечення Олена Приходько розповіла про особливості набрання чинності законодавчими актами з питань митної справи, а також про порядок оскарження дій або бездіяльності митних органів та їх посадових осіб.

Начальник відділу організації митного контролю Володимир Подоляко довів актуальну інформацію щодо здійснення посередницької діяльності, повідомив про застосування окремих норм постанов Кабінету Міністрів України щодо застосування митних декларацій.

Питання нарахування митних платежів та особливості митного оформлення транспортних засобів висвітлили заступник начальника відділу митних платежів Неоніла Тимошенко і тимчасово виконуючий обов’язки начальника митного поста “Чернігів-вантажний” Володимир Стеценко.

Про новації законодавства в частині фіксації порушень митних правил та відповідальності за них доповів присутнім заступник начальника відділу служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Олександр Колесник. Тематика семінару не оставила байдужими його учасників – підприємців Чернігова та області.

Робочі зустрічі фахівців митниці з підприємцями регіону, під час яких обговорюються питання, що цікавлять бізнесменів, брокерів та декларантів проводяться регулярно. Підприємці, які працюють в обласному центрі збираються в адміністративному приміщенні митниці. Для зручності представників тих підприємств, що розташовані у віддалених районах області, зустрічі проводяться на митних постах у містах Прилуки, Щорс, Новгород-Сіверський, Ніжин та Славутич.

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».