Освітні заклади Чернігівщини отримали генератори від латвійського народу
Латвійська Республіка надає масштабну підтримку Чернігівщині від початку повномасштабного вторгнення росії.
Вчора 32 дизельні генератори різної потужності від уряду Латвії отримали представники громад області.
Генератори допоможуть забезпечити безперебійне електропостачання у закладах освіти.
«Така підтримка від латвійського народу особливо важлива в зимовий період, коли існує можливість відключення світла», – зазначив волонтер Дмитро Стригун.
Читати також: Латвійська Республіка запланувала для Чернігівщини 15 млн євро на наступні три роки
Латвійська делегація доставила на Чернігівщину 10 пасажирських автобусів
«Сьогодні отримали генератор потужністю 18 кВт для дитячого садочку, в якому знаходиться 200 діток. Це дуже важливо для нас. Завдяки цій допомозі ми зможемо забезпечити роботу котельні та кухні. Тож приміщення закладу буде обігріватися, а діти будуть повноцінно харчуватись навіть у разі відсутності електропостачання», – розповіла директорка Варвинського ЗДО «Джерельце» Дарина Галушка.
Згодом, за словами Юрія Музики, начальника Управління освіти і науки Чернігівської ОДА, очікується надходження і комп'ютерної техніки для закладів освіти від латвійських партнерів.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.