Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 08:31:56

Спеціалісти сухопутних військ успішно завершили навчання у “Десні”

20.12.2012   06:23

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України відбувся випуск військовослужбовців військової служби за контрактом, які проходили трьохмісячний курс навчання за різними спеціальностями сухопутних військ.

Більше 100 курсантів, попередньо відібраних у військових частинах з усіх куточків України, навчались за спеціальностями механік-водій БМП, БРеМ, навідник-оператор БМП, командир танкових екіпажей, командир розвідувальних відділень, водій автомобіля МАЗ-537 тощо.

За словами заступника начальника 169-го навчального центру з виховної роботи полковника Юрія Зубрицького, всі курсанти успішно здали випускні іспити та відбули до своїх військових частин для подальшого проходження служби.

– В період навчання курсанти показали себе справжніми професіоналами. Вони добре виконали нормативи з різних військових дисциплін, за що отримали відповідний сертифікат, – повідомив полковник Зубрицький. – Кожен “контрактник” отримав необхідну кваліфікацію, яку в подальшому застосовуватиме у своїх військових підрозділах.

Крім цього у навчальному центрі здобувають армійський фах військовослужбовці військової служби за контрактом, які були відібрані та направлені обласними військовими комісаріатами нашої держави. Вони проходитимуть навчання в “Десні” ще кілька днів.

Останні новини Чернігівщини

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.