Прилуцькі рятувальники провели для ліцеїстівакцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
04 жовтня у смт Срібне для учнів місцевого ліцею фахівці Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області та Національної поліції провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
Під час заходу фахівці ДСНС навчили ліцеїстів правилам пожежної та мінної безпеки. Крім того, продемонстрували оснащення пожежно-рятувального автомобіля. Всі охочі мали змогу посидіти у ньому, приміряти пожежні каски табойовий одяг, а також загасити умовну пожежу.
У свою чергу працівники поліції роз’яснили дітям правила дорожнього руху та навели приклади надзвичайних подій за участю дітей.
Відділ агітаційно-пропагандистської роботи
ГУ Державної служби України з НС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме: 12 пожеж.
На Чернігівщині реалізують великий кліматичний проєкт у рамках програми ЄС «Horizon Europe» 09:48
У Чернігові відбулося установче засідання у рамках проєкту «Чернігів за кліматичні дії та сталу трансформацію». Захід відбувся на базі Національного університету «Чернігівська політехніка».
У Ніжині поліцейські оперативно встановили та затримали підозрювану в пограбуванні літньої жінки 09:23
Оперативники Ніжинського районного управління поліції «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисницю, яка пограбувала 84-річну жінку та втекла.
01 квітня: цей день в Україні і світі 08:22
День 1498 Російська агресія - Day 1498 Russian aggression