Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 08:03:45

Чернігівські військові журналісти обмінялися досвідом роботи спілкування із громадськістю з своїми канадськими та македонськими та литовськими колегами

15.11.2011   12:58

Днями у Львові завершився Курс з питань зв’язків із громадськістю та засобами масової інформації для українських військових журналістів. Серед обласних центрів однією з найбільших делегацій на цьому заході був представлений і Чернігів.

Курс навчання та обмін досвідом у сфері зв’язків із громадськістю з канадськими колегами пройшли начальник Чернігівського Регіонального медіа-центру МО України підполковник Валентин Буряченко, його заступник підполковник Вадим Мисник, прес-секретар Територіального управління “Північ” капітан Олег Сушинський та прес-офіцер Гончарівської танкової бригади майор Віталій Кирилов.

– Протягом Курсу багато навчального часу приділялося питанням з планування роботи офіцерів щодо зв’язків з громадськістю у канадських Збройних силах. Також ми ділилися своїми напрацюваннями та досвідом спілкування із громадськістю в Україні. Усі разом розігрували різні кризові ситуації та особисто демонстрували прийоми їх розв’язання, – зазначає підполковник Валентин Буряченко.

З українськими військовими журналістами обмінювалися досвідом роботи канадські інструктори з навчального центру зв’язків з громадськістю Міністерства оборони Канади капітани III-го рангу Джон Незеркот і Бруно Тремблей, менеджер Департаменту військового навчання і співробітництва МО Канади Жан Нерон, контр-адмірал у відставці Збройних сил США Річард Велс, заступник голови відділу з питань зв’язків з громадськістю МО Литви Вікторія Сімєнітте.

Крім українців, канадців та литовців активну участь заняттях брали й представники Республіки Македонія капітан Часлав Стоймановські та Мбареса Істрефі.

Завершився Курс врученням учасникам спеціальних дипломів.

На згадку про Україну, начальник Чернігівського Регіонального медіа-центру МОУ підполковник Валентин Буряченко від усіх журналістів Чернігова вручив представникам Канади, Литви та Македонії книги журналіста Сергія Дзюби “Життя між кулями” в якій описані історії чернігівських військовослужбовців, що брали участь у різних миротворчих місіях.

– Я приємно здивована цією книгою та тими заходами які ви проводите в Чернігові. У нашій армії ми не друкуємо таких видань. У вас є чого повчитись. Приїзджайте до нас в Литву і поділіться своїми здобутками. Ми будемо дуже раді, – зазначила Вікторія Сімєнітте – заступник голови відділу з питань зв’язків з громадськістю Міністерства оборони Литви.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.

Енергостійкість бізнесу в дії…

Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55

Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.