У Академії Державної пенітенціарної служби відзначили 45-річчя
Про досягнення та плани, завдання та перспективи розвитку представники установи розповіли на брифінгу.

15 вересня минуло 45 років, як у Чернігові була створена Академія Державної пенітенціарної служби. З цієї представники навчального закладу провели ряд заходів та поспілкувалися з журналістами.
В.о ректора Академії Петровська Юлія розповіла про історичний шлях закладу та сьогодення: рівні освіти, спеціальності, новітня матеріально-технічна база, потужний професорсько-викладацький склад.
«Освітньому процесу в Академії притаманна парадигма Long Life Learning, тобто навчання впродовж життя, що дає можливість постійного професійного удосконалення та підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України на базі нашого закладу вищої освіти», - зазначила вона.
В своєму виступі керівниця окреслила основні плани щодо подальшого розвитку: міжнародна діяльність, модернізація освітнього процесу, створення безпечних та комфортних умов навчального процесу (в тому числі діджиталізаціята цифровізація в стінах ЗВО).
Про співпрацю з Академією говорив заступник Міністра юстиції України Банчук Олександр. «Академія має унікальні і щонайменше дуже хороші умови для викладачів, слухачів, курсантів та студентів. Єдине, що залишається – це працювати, розвиватися та продовжувати вкладати свою частку в розвиток нашої держави», - підкреслив він. За його словами «персонал в’язничої системи – це люди, які виконують дуже важливу функцію, від якої неможливо відмовитись. Всі ми розуміємо, що там, де є держава, має бути і в’язнична система і тому має бути персонал, який в ній працює. І єдиний ресурс, звідки ми можемо брати наш персонал – це результат роботи Академії, тому без нашої співпраці не буде і нашої в’язничної системи».
Про Державну установу «Центр пробації» та його тісну співпрацю з Академією розповів журналістам директор Державної установи «Центр пробації» Янчук Олег. Він коротко окреслив діяльність порівняно молодої служби пробації, завданням якої є надавати альтернативу позбавленню волі та наблизити Україну до застосування міжнародних стандартів.
«Ми дуже вдячні колективу Академії за навчання наших фахівців сучасними інструментами, за участь у розробці національних інструментів у пробації. Ми раді мати партнерів, які приділяють велику увагу професійним компетентностям наших працівників, на вивчення та впровадження міжнародного досвіду, що є для нас дуже важливим», - зазначив Янчук.
Також було презентовано проєкт концепту пенітенціарної установи в рамках урядової Стратегії реформування концепту пенітенціарної системи до 2026 року.
Про концепцію подальшого розвитку Академії детально розповів проректор Академії з науково-освітньої роботи Пузирний Вячеслав. Подальший розвиток Академії містить багато комплексних програм, що тісно пов’язані між собою, зокрема було виділено та обговорено такі сфери розвитку: освіта, наука і міжнародна діяльність, підвищення кваліфікації.
Крім того, представники закладу наголосили, що безперечною перевагою навчання на юридичному факультеті Академії є державне забезпечення, яке включає в себе: триразове харчування, умови проживання в комфортабельному гуртожитку з сучасним ремонтом. Грошове забезпечення курсантів майже прирівнюється до забезпечення офіцерів Державної кримінально-виконавчої служби.
У навчальному закладі переймаються не лише якістю освіти, але й умовами для адаптації здобувачів вищої освіти, тобто керівництво Академії не лише забезпечує всі умови для цього, але й прислуховується до думки тих, хто навчається. При кожній кафедрі Академії діють наукові гуртки, тож з першого курсу курсанти мають можливість доєднатися до наукового простору закладу.
Останні новини Чернігівщини
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 16 чернігівців 15:04
Чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, затверджені виконавчим комітетом Чернігівської міської ради 9 липня.
«Діалог влади та бізнесу»: на Чернігівщині обговорили шляхи подолання дефіциту робітничих професій та економічних бар’єрів 14:37
Чергова онлайн-зустріч регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу» відбулася сьогодні. Серед основних питань – подолання кадрової кризи у виробничих галузях та підтримка регіонального підприємництва.

Нардеп Олена Шуляк: Завдяки реформі цифровізації доступ до високошвидкісного інтернету вперше отримали понад 3000 українських сіл 14:16
Загальний економічний та антикорупційний ефект від реформи цифровізації, яку почали впроваджувати в 2019 році, вже перевищив 66 млрд грн.
На прикордонні Чернігівщини внаслідок ворожої атаки постраждала цивільна жінка: поліція документує наслідки 13:42
Сьогодні вранці у прикордонній Сновській громаді Корюківського району ворожий дрон поцілив у 54-річну жінку, яка їхала мопедом.
Ukraine Facility: як це працює на Чернігівщині 13:18
У травні 2024 року Україна та ЄС підписали Рамкову угоду щодо спеціальних механізмів фінансування для нашої країни згідно з інструментом Ukraine Facility.