Відновлення та розвиток закладів профтехосвіти Чернігівщини
Міжнародна неурядова організація Finn Church Aid (FCA) допоможе двом закладам професійної (професійно-технічної) освіти міста Чернігів, що зазнали пошкоджень в лютому-березні 2022 року, зокрема: Чернігівському професійному ліцею залізничного транспорту та Чернігівському вищому професійному училищу, у відновленні та покращенні матеріально-технічної бази.
Фінська організація не лише візьме участь у ремонті закладів освіти (заміна віконних блоків, ремонт покрівель навчальних корпусів та гуртожитку одного із закладів), а й дасть «вудку» для подальшого їх розвитку! Спільно з партнерами вже визначається перелік пріоритетних питань.
Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА, зазначає, що важливою є співпраця органів управління освітою, донорських організацій та закладів освіти не тільки у відновленні, а й у розвитку закладів освіти. Створення нових сучасних освітніх просторів дасть можливість підготувати фахівців і підвищить конкурентність випускників.
У рамках проєкту відбудови заплановано створення сучасної ковальні та модернізацію майстерні виробничого навчання з професії «Електрогазозварник» в Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту, а навчально-практичний центр сучасного автосервісу, що функціонує на базі Чернігівського вищого професійного училища буде відремонтовано, забезпечено сучасною технікою і обладнанням.


Фото: ілюстративні
Управління освіти і науки Чернігівської ОДА
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.