Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 05:22:11

29 учнів за складання НМТ у 2023 році отримали по 200 балів

30.06.2023   12:23Агенцiя

🏆29 учнів за складання НМТ у 2023 році отримали по 200 балів, а двоє учнів отримали по 200 балів з двох предметів (школа №1 - математика та англійська; школа №31 - математика та українська мова)👏


Загалом, 19 учнів на 200 балів склали тест з мамематики, 6 учнів - з української мови, 4 учня - з англійської мови, та по одному учню - з історії України та хімії.
 

Начальник управління освіти Василь Білогура

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини