Чернігівські рятувальники під час канікул продовжують навчати дітей правилам безпеки
На дворі літо - пора канікул та дитячої радості, а також різних небезпек, пов’язаних з перебуванням дітей вдома або на вулиці зачасту без належного догляду батьків.
Тож, 15 червня у Чернігові представники Служби порятунку завітали до пришкільного табору в заклад загальної середньої освіти №35 та провели для дітлахів цікавий урок безпеки.
Дітям розповіли про важливу та небезпечну роботу надзвичайників, показали рятувальну техніку, інструменти та спорядження вогнеборців і піротехніків.
Сапери частини піротехнічних робіт за допомогою 3D стендів продемонстрували різні види вибухонебезпечних предметів та розповіли про дотримання правил безпеки під час виявлення небезпечних знахідок.
Надзвичайники пожежно-рятувальної частини на сучасному аварійно-рятувальному автомобілі «Сарм-С» розповіли, для чого призначено і як використовується спеціальне обладнання.
Кінолог пошуково-рятувального відділення зі своєю чотирилапою помічницею Лапою продемонстрували дітям, як працюють собаки під час реального пошуку заблукалих людей, а також нагадали основні заходи безпеки під час перебування на природі.
Діти зацікавлено слухали рятувальників, кожен мав змогу задати питання та розповісти власні історії, пов'язані з дотриманням безпеки. А щоб краще засвоїли доведену інформацію, рятувальники надали наочні методичні матеріали від Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine, а також Міжнародної гуманітарної організації "ACTED".
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression