Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 20:23:38

Поповнення бібліотечного фонду Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва

15.06.2023   12:34Агенцiя

12 червня 2023 року за ініціативи Міжнародного благодійного фонду SAVED та сприяння Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації бібліотечний фонд Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва поповнився сучасними яскравими українськими друкованими виданнями.

Книги – це прекрасний подарунок дітям позашкілля, який сприяє його національно-патріотичному, інтелектуальному і всебічному розвитку. Серед книжкових подарунків бібліотеки Палацу: наукова, навчальна, художня література, а також видання з історії, краєзнавства та мистецтва.

Подаровані нові кольорові видання стануть важливою частиною книжкового фонду Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва та будуть корисними для юних читачів бібліотеки закладу.



Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.