Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 жовтня, 04:39:56

Підсумки обласної виставки-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Зоряні шляхи Чернігівщини»

21.04.2023   10:40Агенцiя

У березні-квітні 2023 року Чернігівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді організовано обласну виставку-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зоряні шляхи Чернігівщини», який проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, розвитку її творчих здібностей, поглиблення інтересу до розвитку науки і техніки, ракетно-космічного моделювання, дослідницької діяльності, популяризації наукових знань та технічних досягнень в освоєнні космосу.

Для участі у Виставці-конкурсі представлено 122 роботи здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чернігівської області за трьома напрямками: «Образотворче мистецтво», «Технічний дизайн», «Технічні моделі».


Творчі роботи подані за темою «Космічні фантазії. Незвичайні мешканці планет» (напрямок «Образотворче мистецтво»), виконано у графічній та живописній техніці кольоровими, восковими олівцями, фломастерами, акварельними, акриловими фарбами, гуашшю тощо. Створюючи свої роботи, маленькі художники вдало поєднали свої компетентності з композиції, світлотіні, передачі плановості простору. Мистецькі роботи виконано з високою майстерністю.

Експонати, які представлені у напрямку «Технічні моделі», створені з високим рівнем деталізації та відповідністю до оригіналу. Роботи вражають своєю виконавською майстерністю, виразністю форм та свідчать про високий рівень технічного мислення, конструкторських здібностей дітей, які їх створили.

Дитячі роботи за напрямком «Технічний дизайн» оригінальні, естетично оформлені, демонструють зліт дитячої фантазії та творчі здібності, вміння використовувати різні матеріали та техніки.


Управління освіти і науки ОВА

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини