Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 02:02:12

В’ячеслав Чаус в Остерській ТГ: Ворожий сусід у нас назавжди. Освітні заклади повинні бути максимально захищені

13.04.2023   12:10Агенцiя

Сьогодні начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав два заклади освіти в Остерській ТГ - ліцей №1 та Остерський фаховий коледж будівництва та дизайну.

Увагу зосереджено  на облаштуванні укриттів.  У ліцеї воно просторе та якісно зоноване, що дозволяє організувати повністю очне навчання для понад пів тисячі учнів. Площа захисного приміщення дозволяє розмістити тут ще й малюків з місцевого дитсадка, відтак після опитування батьків ДНЗ теж зможе відновити роботу.

    «Укриття розташоване в приміщенні тиру. Тут ми можемо продовжувати навчальний процес і під час «повітряної тривоги». З ремонтом допомогла громада. Якісні лави виготовив місцевий підприємець», - розповідає директорка ліцею Анна Дробязко. Головна потреба закладу – сучасний харчоблок. Наразі триває ремонт та процедура закупівлі обладнання. Витрати на себе взяла громада, хоч радо розділить їх і з меценатами.

Натомість В’ячеслав Чаус зазначив, що ОВА  допоможе з необхідним зразком сучасного проєкту харчоблоку. Також у військовій адміністрації планують спрямувати у громаду ще один шкільний автобус.

Також начальник ОВА спільно із заступницею Жанною Шерстюк та начальником Чернігівської РВА Андрієм Попиком поспілкувалися з активом громади.

    «Перш за все хочу подякувати усім мешканцям громади за активне волонтерство, підтримку цивільних мешканців інших громад області та військових. Це дуже цінно», - наголосив В’ячеслав Чаус.

Найбільш болючим та нагальним питанням для громади залишається якість доріг. Важливо, що всі проблемні ділянки ідентифіковані та занесені в список першочерговості. Дещо вже в планах на ремонт за спільний кошт області та місцевого бюджету.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини