Ніжинська молодь "приміряла" ролі політичних діячів
8-9 квітня ніжинська молодь спробувала себе в ролі політичних діячів в рамках програми Міжнародного Республіканського Інституту (IRI) – «Школа молодого політика», про це повідомляє Ніжинська міська рада.
За словами самої молоді, що приймала участь у заході, це були насичені дні сповнені цікавим досвідом.

8-9 квітня ніжинська молодь спробувала себе в ролі політичних діячів в рамках програми Міжнародного Республіканського Інституту (IRI) – «Школа молодого політика».
За словами самої молоді, що приймала участь у заході, це були насичені дні сповнені цікавим досвідом.
На початку роботи школи молодого політика з вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Ніжина Олександр Кодола. Він висловив своє захоплення активною молоддю Ніжина та запевнив, що Ніжинська міська рада в особі міського голови завжди буде сприяти талановитій та цілеспрямованій молоді та підтримувати у всіх починаннях!
Варто наголосити, що у ході заходу з-поміж ґрунтовних знань про політичне життя, особливості роботи органів місцевого самоврядування, формування іміджу політика тощо ніжинській молоді запропонували безліч цікавих активностей.
Зокрема підліткам пропонувалося спробувати себе у ролі головуючого, зайнявши його місце на трибуні великої зали Виконавчого комітету, опанувати мистецтво публічного виступу, поспілкуватися та поставити цікаві питання секретарю Ніжинської міської ради Юрію Хоменку та депутату Валерію Гавриленку.
Юні ніжинці виявили неабияку зацікавленість у питанні пізнання суті та азів політичного буття України. З цього можна зробити висновки, що за майбутнє України і Ніжина не варто перейматися, воно буде успішним!
Ніжинська міська рада
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression