88 закладів освіти Чернігівщини зможуть відновити роботу
Днями Рада оборони області прийняла рішення скоротити зону обмеження офлайн начання на прикордонні на 20 км. Обмеження залишається для населених пунктів за 20 км від кордону з росією. Таким чином діти повернуться ще до 88 закладів.
«Під рішення підпадають 122 заклади. Однак, лише у 88 з них є укриття. Відтак, за згоди батьків та педколективу, діти зможуть повернутися у приміщення зазначених 88 закладів та навчатися офлайн або за змішаною формою.У решті - зберігатиметься виключно онлайн навчання, поки не будуть облаштовані укриття», - роз’яснює начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОВА Юрій Музика.
Зазначені заклади освіти знаходяться у 14 громадах Корюківського, Новгород-Сіверського та Чернігівського районів.
Щодо громад, які межують з Білоруссю, там рішення щодо формату проведення уроків прийматиме орган місцевого самоврядування спільно з батьківським та педколективами.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.