Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 09:21:41

Підсумки реалізації проєкту «Мир у цифровий час» у Чернігівській області

07.12.2022   14:00Агенцiя

6 грудня 2022 року в Національному університеті «Чернігівська політехніка» громадською організацією «Центр гендерної освіти» було проведено круглий стіл, присвячений підведенню підсумків проєкту «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час»».

З вітальним словом до учасників заходу звернулась проректорка з науково-педагогічної  роботи та соціального розвитку НУ «Чернігівська політехніка» Мельник Ольга, яка подякувала ЗСУ та підкреслила, що реалізаціє проєкту стала свідченням синергії  Університету, громадського сектору та влади в напрямку соціальної згуртованості громад та реалізації молодіжних громадських ініціатив.

Результати реалізації проєкту презентували координаторка проєкту в Чернігівській області, завідувачка кафедри філософії і суспільних наук НУ «Чернігівська політехніка» Шакун Наталія, а також амбасадори/ки.

У заході взяли участь Голуб В'ячеслав, заступник директора Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації - начальник управління у справах сім'ї та молоді, Нагорна Надія, декан факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації НУ «Чернігівська політехніка», Стельмах Оксана, журналістка, інформ-агенція «Чернігівський монітор», Ніколенко-Баєва Анна, голова громадської організації «Асоціація демократичного розвитку», Чепурна Ганна, кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри креативних індустрій і соціальних інновацій, керівниця Центру гендерної освіти, Ліхута Олександр, голова Студентської ради НУ «Чернігівська політехніка».

Учасники круглого столу обговорили рекомендації до місцевої влади щодо покращення основ відновлення й імплементації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», поділилися враженнями від участі в проєкті та баченням механізмів співпраці задля посилення соціальної згуртованості й розширення можливостей молодих лідерів громад в Чернігівській області.
 
Проєкт виконується у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

#PeaceInDigitalEra
#МируЦифровийЧас
#ФундаціяПравЛюдини
#HumanRightsFoundation
#ChePolytech
#ЦентрГендерноїОсвіти

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.