У двох громадах Чернігівщини триває впровадження всеукраїнського проєкту «Вихователь безпеки»
У Ніжинській та Корюківській громадах області стартує пілотний проєкт «Вихователь безпеки у учнівському середовищі». Кандидати у вихователі безпеки вже пройшли навчання у м. Львові та наразі повернулися на свої робочі місця.
Сьогодні у Ніжинській ТГ відбулося знайомство вихователя безпеки з учнями та адміністрацією навчальних закладів. До заходу долучилися співробітники ювенальної превенції та працівники ДСНС.
Вихователь безпеки буде співпрацювати з трьома навчальними закладами громади:
ніжинською гімназією № 2, ніжинською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 та навчально-виховним комплексом №16 «Престиж».
Під час відвідування у закладах освіти перевірили укриття, провели робочі наради з організації та втілення взаємодії у превентивній роботі між вихователем безпеки, поліцією та ДСНС.
Нагадаємо, що у жовтні цього року в Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області поліцейські, рятувальники, освітяни та представники місцевого самоврядування підписали Меморандум про співпрацю і взаємодію з питань безпеки в освітньому середовищі.
Останні новини Чернігівщини
Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку: у Чернігові відбулась тематична зустріч 09:44
Сьогодні у змішаному форматі відбулася робоча зустріч з реалізації в області пріоритетного проєкту «Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку» у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» , ініційованої Оленою Зеленською
9 червня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1565 Російська агресія - Day 1565 Russian aggression
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression