Учні Чернігівщини продовжують здобувати знання з мінної безпеки
Щоденно співробітники районних управлінь та відділів ГУ ДСНС України у Чернігівській області допомагають підростаючому покоління здобувати знання з мінної безпеки, які можуть зберегти не тільки здоров'я, але й життя дітей.
Під час уроків рятувальники розповідають учням шкіл області, що вибухівка може бути замаскована під будь-що, тому ні в якому разі не можна підходити до незнайомих речей та предметів. Також надзвичайники нагадують малечі, що на Чернігівщина діє заборона відвідування лісів, де після активних бойових дій залишилося багато вибухонебезпечних предметів і таке невинне хобі, як збирання грибів чи просто прогулянка на свіжому повітрі може бути смертельно небезпечною.
Наостанок школярі отримують від рятувальників різноманітну сувенірну продукцію з правилами поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.