Навчання підростаючого покоління - одне з головних завдань сьогодення рятувальників Чернігівщини
Щоденно співробітники районних управлінь та відділів Головного управління ДСНС проводять уроки з питань безпеки життєдіяльності для учнів та дошкільнят закладів освіти області.
![](/uploads/32859-m.jpg)
На жаль, цього року не всі діти змогли долучитися до освітнього процесу в офлайн форматі, тому уроки рятувальники проводять і в онлайн режимі.
Під час занять фахівці ДСНС, враховуючи вікову категорію дітей, навчають підростаюче покоління правилам пожежної та мінної безпеки, а також за допомогою макетів вогнегасників розповідають, як самотужки можна загасити пожежу.
Крім того, рятувальники проводять інструктажі для працівників закладів освіти, а також практично відпрацьовують дії з учасниками освітнього процесу під час отримання сигналу "Повітряна тривога" та надають методичні рекомендації щодо покращення умов безпечного перебування їх в укриттях.
Надзвичайники надають наочні матеріали аби працівники закладів могли самостійно нагадувати учням та дошкільнятам основні правила безпеки життєдіяльності.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.