Блог-кафе "Створення стартапу: від ідеї до бізес моделі"
3 вересня 2022 р. ГО «Центр гендерної освіти» та амбасадор проєкту «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час» в Чернігівській області Олександр Литвин провели блог-кафе "Створення стартапу: від ідеї до бізес моделі", присвячене молодіжному підприємництву як дієвому інструменту громадянської участі в умовах війни.
Учасники заходу обговорили роль молоді у відновленні країни та Чернігова, етапи створення стартапу, проблеми та шляхи масштабування проектів і реалізували практичний кейс застосування наших байків в умовах війни - долучилися до благодійного велопробігу на велосипедах власного виробництва.
Захід відбувся в рамках реалізації «Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час». Проєкт виконується у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.
#МируЦифровийЧас
#ФундаціяПравЛюдини
#ЧернігівськаПолітехніка
#ЦентрГендерноїОсвіти
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України