Чернігівські офіцерки ДСНС провели для дітей навчально-пізнавальний захід
Під час проведення свята першого дзвоника до вихованців Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2 завітали рятувальники та провели пізнавальний захід.
![](/uploads/32816-m.jpg)
Прес-офіцерки ДСНС розповіли, яких заходів пожежної безпеки слід неухильно дотримуватись, як запобігти виникненню пожеж та що стає найпоширенішими причинами їх виникнення. Нагадали про правила поведінки в інших надзвичайних ситуаціях, що можуть виникнути в житті кожного, в тому числі і при виявленні невідомих підозрілих предметів.
Також після занять за сигналом рятувальників спочатку в будівлі пролунали три дзвінки, які сповістили учнів про умовну небезпеку та початок евакуації. Діти та викладачі спокійно та організовано покинули приміщення й вишикувалися на подвір’ї закладу, після чого, класні керівники перевірили наявність і кількість евакуйованих осіб.
Насамкінець заходу хлопчики та дівчатка подякували рятувальникам за цікаву та корисну інформацію, адже невідомо, яка надзвичайна ситуація може трапитись в житті.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.