14% шкіл Чернігівщини навчатимуться офлайн
«Цьогоріч навчальні заклади у 40-кілометровій зоні біля кордону точно працюватимуть онлайн. Решта – лише після висновків відповідної комісії та згоди батьківського комітету спільно з педколективом, – зауважив вчора під час прямого ефіру начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус, наголосивши: – Треба пам’ятати, що школа має бути територією безпеки. Бо нема нічого ціннішого за життя наших дітей». За оперативними даними місцевих органів управління освітою, станом на 1 вересня в області функціонують 402 заклади загальної середньої освіти, в яких освітні послуги будуть отримувати 94 204 учні.
Лише 56 шкіл (14%) мають змогу зустрічати учнів офлайн. Переважна більшість – 246 закладів – будуть на «дистанційці»; ще 100 працюватимуть у змішаному форматі.
Комбінуватимуть онлайн і офлайн навчання у 13 закладах профтехосвіти.
У 23 закладах фахової передвищої та вищої освіти освітній процес буде здійснюватися у 3-х дистанційно, інші – комбінуватимуть.
Варто зазначити, що внаслідок бойових дій в області пошкоджено 133 заклади, з них 11 – зруйновано. Зокрема, в місті Чернігові із 86 закладів освіти пошкоджено 64 (5 зруйновано). Завдано збитків орієнтовно на суму більше ніж 14 мільярдів гривень.
За рахунок державного, місцевих бюджетів, а також коштів благодійних та волонтерських організацій вже відновлено 15 шкіл та 5 дитячих садків.
З державної скарбниці очікується ще майже 69 мільйонів гривень на відновлення 18 об'єктів освіти.
Чимало закладів освіти отримали значну технічну підтримку від міжнародних організацій. Також тривають перемовини щодо співпраці у питанні ремонту укриттів.
«Цьогоріч навчальні заклади у 40-кілометровій зоні біля кордону точно працюватимуть онлайн. Решта – лише після висновків відповідної комісії та згоди батьківського комітету спільно з педколективом, – зауважив вчора під час прямого ефіру начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус, наголосивши: – Треба пам’ятати, що школа має бути територією безпеки. Бо нема нічого ціннішого за життя наших дітей».
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10
Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.
Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06
Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.
У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:03
Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
16 березня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression