Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 квітня, 03:50:11

У Чернігові презентували проєкт «Мир у цифровий час»

29.08.2022   12:19Агенцiя

В прес-центрі Національного університету «Чернігівська політехніка» 25 серпня ГО Центр гендерної освіти відбулась презентація проєкту «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час»».

З вітальним словом до учасників заходу звернувся ректор НУ «Чернігівська політехніка» Олег Новомлинець: «Сьогоднішній захід – це не просто черговий захід, а свідчення того, що дякуючи ЗСУ та  нашій згуртованості ми приступаємо до звичної нам роботи. Попри те, що під час активних бойових дій «Чернігівська політехніка» зазнала руйнувань, наразі активно відновлюється освітня інфраструктура та реалізується місія закладу в житті міста й регіону, в тому числі й у напрямку реалізації молодіжних громадських ініціатив. Ми розуміємо, що наша сила в єдності, коли ми разом у нас все вийде».

Голуб В'ячеслав, заступник директора Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації - начальник управління у справах сім'ї та молоді підкреслив, що захід є не лише свідченням нового етапу важливого проєкту з розширення можливостей лідерів громад, а й запорукою поштовху підтримки інституціалізації молодіжної політики на рівні громад в нових умовах.

На думку Дзюби Юлії, голови Молодіжної ради при Чернігівській обласній державній адміністрації, проєкт «Мир у цифровий час» є вкрай важливим, тому що попри війну молодь хоче бути активною. Нині є запит на громадянську освіту, члени ради взяли участь у триденній школі, присвяченій ролі молоді у гуманітарному відновленні України, яка відбулась в рамках проєкту в Києві.

Баченням напрямків співпраці в реалізації молодіжних ініціатив поділились Гаєвська Лідія, директор відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району, Чернігівської області, Дорожкіна Ірина, почесна голова ГО «Спілка жінок Чернігівщини», Нагорна Надія, декан факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації НУ «Чернігівська політехніка», Стельмах Оксана, журналістка, інформ-агенція «Чернігівський монітор», Ліхута Олександр, голова Студентської ради НУ «Чернігівська політехніка». Амбасадори/ки Програми презентували плани реалізації власних міні-проєктів та анонсували тематику блог-кафе.

Проєкт виконується у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Останні новини Чернігівщини

Удар по Чернігову. Інформація станом на 14.00

Удар по Чернігову. Інформація станом на 14.00 15:02

О 09 год. 03 хв. 17 квітня ворогом здійснено ракетний обстріл території міста Чернігова. Сталося пряме влучання в будівлю соціальної інфраструктури.

Увага! Тимчасові зміни у русі громадського транспорту! 12:27

Тролейбусні маршрути № 10 та №11 тимчасово (до усунення наслідків ракетного удару) не працюватимуть.

Вранці 17 квітня росіяни завдали 3 ракетних ударів по Чернігову. 12:18

"Наразі триває пошуково-рятувальна операція. Зараз вже можу казати про 9 загиблих, вбитих російськими терористами. Більше 20 поранених", - сказав в інтерв'ю телеканалу 1+1 начальник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 08:45

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини