Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті
Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.
Серед них — 36 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З такою ініціативою виступили начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус та Закарпатської — Віктор Микита.
Так, 50 учнів Яблунівського та Борзнянського ліцеїв, Комарівської гімназії та Березнянського навчально-реабілітаційного центру перебувають у позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Шаяни», що в селі Ракош Хустського району.
Ще 44 дитини з особливими освітніми потребами, які навчаються в Березнянському та Удайцівському навчально-реабілітаційних центрах, направлені до Нижньобистрівської гімназії Горінчівської сільської ради.
Перебування дітей у закладі «Шаяни» стало можливим завдяки фінансовій підтримці засновника фонду LifeNets International Віктора Кубика.
Також свою допомогу в організації поїздки надали чимало небайдужих. Серед них — директор Чернігівського обласного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження» Василь Пасічник, представники закарпатської сторони Іван Юрішко, голова Горінчівської сільської ради Михайло Калинич, Ярослав Тегза та Любов Ковач.
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

