Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 березня, 21:44:20

Вручення дипломів випускникам економічного факультету Чернігівського інституту імені Героїв Крут МАУП

26.11.2012   18:25Агенцiя

26.11.2012 року в приміщенні Чернігівського інституті імені Героїв Крут МАУП відбулась важлива подія – вручення дипломів випускникам заочного відділення економічного факультету.

Для випускників, говорячи словами Максима Рильського частково закінчився “… шлях невпинного шукання…” і попереду їх чекають роки праці для розбудови квітучої України.

Реалізувалась довгоочікувана мрія 35 випускників МАУП – вони отримали дипломи. Зі святом випускників привітала заступник директора з науково-педагогічної роботи Анопрієнко Валентина Олек-сіївна. Вона побажала май-бутнім фахівцям багато напов-нених корисними справами і чемними радощами років, міцного здоров’я, успішної та плідної праці. На честь випускників пролунав гімн студентів “Гаудеамус”.

У таку урочисту мить прозвучали дуже теплі слова від випускниці Чернігів-ського інституту імені Героїв Крут МАУП спеціальності “Фінанси і кредит” Березинської Алли Леонідівни: “Від імені усіх випускників дозвольте висловити слова вдячності адміністрації, усьому педагогічному колек-тиву за створення дійсно сприятливих умов для навчання і отримання якісної освіти. Окремо велике спасибі за надання змістовної методичної допомоги, за професійне вміння спілкуватися з людьми хочу сказати співробітникам навчально-методичного відділу інституту”.

Прес-центр ЧІ імені Героїв Крут МАУП

Останні новини Чернігівщини

До глядачів повернувся “Справжній Я” 13:58

29 лютого 2024 року на прохання глядачів чернігівський театр “23” знову презентував в обласному філармонійному центрі пластичну драму “Справжній Я”.

Бібліотечна зустріч "Лише мумія страждає мовчки" 13:32

27 лютого у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" з нагоди 100-річчя відкриття седнівських муміфікованих поховань відбулася бібліотечна зустріч "Лише мумія страждає мовчки".

1 березня 2024 року виповнюється 81 роковини Корюківській трагедії

1 березня 2024 року виповнюється 81 роковини Корюківській трагедії 10:27

Селище Корюківка на Чернігівщині було найбільшим населеним пунктом у Європі, який під час Другої світової війни повністю знищили нацисти під час каральної операції.

На Чернігівщині поліцейські затримали учасників наркоугруповання, які заробляли на збуті майже мільйон гривень на місяць 10:23

За результатами понад 20 обшуків правоохоронці вилучили наркотиків психотропів на 800 000 гривень. Організатору та п’ятьом учасникам повідомлено про підозру.

Від відбудови до налагодження економічної спроможності: підприємцям Чернігівщини розповіли про актуальні проєкти 10:20

Регіональний форум «Відновлення економіки Чернігівської області в умовах війни: діалог з бізнесом» відбувся сьогодні в обласному центрі за підтримки Проєкту USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)»

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини