Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 15:36:50

Школярі Чернігівської області навчаються дистанційно

18.04.2022   22:50Агенцiя

Освітній процес на Чернігівщині триває. Наразі він організований у дистанційній формі в усіх громадах області, крім двох у Чернігівському районі (громади були окуповані).

Там школярі поки що перебувають на канікулах. Загалом в області дистанційне навчання організовано в 400 закладах загальної середньої освіти.

Чи не найпізніше повернулися до навчання діти в Чернігові — 11 квітня. Через те, що будівлі 27 із 34 шкіл обласного центру зазнали пошкоджень під час бойових дій, вчителі працюють дистанційно, переважно з дому. У кого є найближчий навчальний заклад, в якому є світло й Інтернет, — може звернутися туди. Є також вчителі, як повідомляє Чернігівська міська рада, які працюють з навчальних закладів в інших областях.

До слова, на сьогодні дізнатися про повернення до навчання (незалежно від місця знаходження) можна за допомогою телеграм-бота @EducationUaBot. Його розробила команда Міністерства освіти і науки України за підтримки Швейцарії у партнерстві зі Швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

Використання чат-боту спрощує пошук інформації для школярів, студентів, їхніх батьків, вчителів і науковців.

Так, чат-бот допоможе знайти необхідну інформацію про:

  • пошук садочка, школи або коледжу за кордоном;
  • онлайн-навчання в Україні;
  • відновлення особистих документів про освіту;
  • продовження викладання та роботи під час війни.

Нагадаємо, на Чернігівщині внаслідок бойових дій пошкоджено 63 заклади загальної середньої освіти та 4 зруйновано. Також пошкоджено 44 садочки, зруйновано 5.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.