Наукова діяльність в Чернігівської області за 9 місяців 2012 року. ДОВІДКА
Науковими організаціями області протягом 9 місяців 2012 р. виконано наукових та науково-технічних робіт на суму 21,1 млн.грн.
Більше 70% загального обсягу робіт становили науково-дослідні, серед яких більше половини – прикладні дослідження.
Найбільший обсяг науково-технічних робіт на суму 14,6 млн.грн. виконано в галузі природничих наук, з них 46,3% – у галузі біологічних наук.
Із державного бюджету на виконання наукових та науково-технічних робіт надійшло 12,0 млн.грн., або 57,7% загального обсягу внутрішніх витрат.
Пріоритетними напрямами бюджетного фінансування залишається діяльність у галузях сільськогосподарських та біологічних наук, в які спрямовано, відповідно, 43,8% та 41,1% загального обсягу бюджетних коштів.
Загальна чисельність працюючих у наукових організаціях станом на 1 жовтня 2012 р. становила 574 особи, в їх числі 9 докторів і 50 кандидатів наук.
Найбільш активними в проведенні наукових досліджень та розробок були Чернігівський інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААНУ, Ніжинський НВК “Прогрес”, Чернігівський центр “Облдержродючість”.
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.