Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 05:36:47

В Чернігові підбито підсумки міського екологічного конкурсу

20.11.2012   12:42Агенцiя

Серед учнів 8-9 класів загальноосвітніх шкіл м. Чернігова відбувся міський конкурс «Вчимося жити на Землі».

Захід об’єднав роботи 30 молодих людей, з яких представники 12 кращих робіт змагались за остаточну перемогу. Молоді люди в презентаціях робіт запропонували свій погляд у вирішенні сучасних екологічних проблем, запропонували можливості застосування цього досвіду в Чернігівській області.

Метою конкурсу стало виховання  відповідальності людини, молоді перед теперішніми і прийдешніми поколіннями за ставлення до природи, навколишнього середовища. Поглиблення знань про глобальні кліматичні зміни на Землі та небезпеку кліматичних катастроф, що загрожують людству у майбутньому. А також допомога у формуванні основних уявлень про наслідки діяльності людини на Землі.

Організаторами-партнерами виступили навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, науково-методичний центр відділу освіти міської ради, Державне управління охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області, Чернігівська обласна бібліотека для дітей ім. Островського.

Переможці отримали грамоти та підбірки екологічної  літератури (буклети про природно-заповідний фонд Чернігівщини та календарі) від обласного Держуправління охорони навколишнього природного середовища. Бібліотеці ім. Островського презентовано регіональні Доповіді про стан довкілля.


Наталія Радченко

 

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ