Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 21:01:31

В Чернігові підбито підсумки міського екологічного конкурсу

20.11.2012   12:42Агенцiя

Серед учнів 8-9 класів загальноосвітніх шкіл м. Чернігова відбувся міський конкурс «Вчимося жити на Землі».

Захід об’єднав роботи 30 молодих людей, з яких представники 12 кращих робіт змагались за остаточну перемогу. Молоді люди в презентаціях робіт запропонували свій погляд у вирішенні сучасних екологічних проблем, запропонували можливості застосування цього досвіду в Чернігівській області.

Метою конкурсу стало виховання  відповідальності людини, молоді перед теперішніми і прийдешніми поколіннями за ставлення до природи, навколишнього середовища. Поглиблення знань про глобальні кліматичні зміни на Землі та небезпеку кліматичних катастроф, що загрожують людству у майбутньому. А також допомога у формуванні основних уявлень про наслідки діяльності людини на Землі.

Організаторами-партнерами виступили навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, науково-методичний центр відділу освіти міської ради, Державне управління охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області, Чернігівська обласна бібліотека для дітей ім. Островського.

Переможці отримали грамоти та підбірки екологічної  літератури (буклети про природно-заповідний фонд Чернігівщини та календарі) від обласного Держуправління охорони навколишнього природного середовища. Бібліотеці ім. Островського презентовано регіональні Доповіді про стан довкілля.


Наталія Радченко

 

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.