Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 червня, 12:28:16

Конкурс для освітніх менеджерів територіальних громад Чернігівської та Сумської областей

23.12.2021   10:53Агенцiя

Представників територіальних громад Чернігівської та Сумської областей запрошують до участі в проєкті “Розвиток управлінського потенціалу освітніх менеджерів в територіальних громадах”

Проєкт реалізує ГО “Орієнтир HUB” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

 Мета проєкту:

      Підтримати професійною експертизою розвиток управлінського потенціалу та лідерської спроможності  керівників та фахівців органів управління освітою в територіальних громадах;
      Підсилити навички представників ТГ для прийняття обґрунтованих рішень щодо управління освітньою мережею в територіальній громаді, аналізу законодавства щодо розподілу повноважень, функціонування освіти та бюджетних відносин;
   Допомогти підготуватись до проходження інституційного аудиту закладам освіти та органам управління освітою територіальних громад.
Відбір громад-учасниць проводитиметься серед ТГ Чернігівської та Сумської областей, що мають більше 4 000 жителів та сформований орган  управління освітою. Для 10-ти відібраних  громад проєкт пропонує комплексну програму підвищення спроможностей, що складається із 7-ми навчальних семінарів, що проходитимуть в онлайн режимі, та наступною консультативною підтримкою.

Заявники подають на участь у проєкті групову заявку від громади та мотиваційний лист. Від громади у навчанні можуть брати участь мінімум 3 уповноважені особи, кількість зацікавлених учасників від громади може бути більшою.

Проведення тренінгів заплановане в період з січня 2022 року по вересень 2022 року.

До участі в проєкті запрошуються профільні заступники голів ТГ, представники органів управління освітою територіальних громад, та директори закладів загальної середньої освіти з Чернігівської та Сумської областей.

Учасники тренінгу отримають знання у сфері аналізу освітніх мереж територіальних громад, стратегічного планування розвитку освіти та інституційного аудиту, як інструменту стратегічного планування, можливостей фінансування освіти в громадах, проведення тендерних процедур, комунікаційної діяльності менеджерів освіти, що допоможуть стратегічно мислити та формувати місцеву освітню політику з урахуванням особливостей регіону та потреб громади.

Продуктом співпраці стане напрацювання алгоритму підготовки закладу освіти до проходження ним інституційного аудиту, надання підтримки ОУО в процесі проходження аудиту, та аналіз рекомендацій ДСЯО щодо створення якісного та безпечного освітнього середовища в закладах освіти громади, розміщення кращих практик проходження інституційного аудиту, опрацьованих в рамках реалізації проєкту, в онлайн-біліотеці на сайті https://decentralization.gov.ua/.

Як взяти участь:

заповнити анкету – за посиланням:  https://forms.gle/9jLzDpxARMza2LJo9.
написати мотиваційний лист – до 2 сторінок, з підписом голови ОУО у форматі PDF.
Всі документи, включаючи мотиваційний лист, подаються в електронному вигляді.

За рішенням конкурсної комісії представники відібраних громад будуть  запрошені на он-лайн співбесіди. Відібрані ТГ мають надати гарантійний лист за підписом голови громади.

Прийом заявок триватиме по 5 січня 2021 року (включно).

При виникненні питань стосовно проєкту, будь ласка, пишіть на електронну адресу: orientyrhab@gmail.com

Проект «Розвиток управлінського потенціалу освітніх менеджерів в територіальних громадах» реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою».

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини