Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 10:28:34

Перемогам Чернігівського обласного педагогічного ліцею присвятили ювілейний випуск газети "Освітянський простір Чернігівщини"

21.12.2021   13:32Агенцiя

Громаді Чернігівщини є чим пишатися в сфері розбудови освітньої галузі за 30 років незалежності України. Адже саме в нашому регіоні одними з перших в державі зрозуміли - здібні діти із сільської місцевості повинні мати доступ до якісної освіти.

Саме тому у 1994 році прийняте рішення - створити Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради.  

Завдяки цьому освітяни Чернігівщини змогли розгорнути власний неквапний поступ, який через 27 років привів до нових вершин і здобутків, і, водночас, відкрив нові можливості.

У 2021 році після проведення незалежного інституційного аудиту Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді здобув статус наукового ліцею. Відповідне рішення ухвалили депутати обласної ради 22 жовтня.

- 2022 рік в ліцеї - це рік нових ідей і прагнень. Ще багато всього цікавого й недослідженого попереду. Головне - і надалі узгоджені й мудрі кроки всіх причетних до забезпечення права дітей області на якісну освіту, - переконані у ЧОПЛ.

Які ж чинники визначають успіх закладу освіти на  шляху його розвитку? Як вибудувати стратегію розвитку освітнього закладу, у якому пануватимуть не декларації й інструкції, а внутрішня спрямованість педагога на розвиток особистості учня? Відповідь на ці непрості питання колектив ліцею шукає ось уже чверть століття. Деякі з них зібрані в черговому, ювілейному випуску газети "Освітянський простір Чернігівщини" Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Підтримати постраждалих від насильства: Чернігівська ОВА та Фонд ООН у галузі народонаселення реалізують черговий проєкт

Підтримати постраждалих від насильства: Чернігівська ОВА та Фонд ООН у галузі народонаселення реалізують черговий проєкт 10:20

Чернігівська ОВА продовжує співпрацю з Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA Ukraine) щодо удосконалення роботи мережі підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Винесено вирок за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень

Винесено вирок за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень 10:15

Прилуцькою окружною прокуратурою в суді доведено вину особи в заподіянні умисного тяжкого тілесного ушкодження, тобто у скоєні злочину, передбаченого ч.2 ст.121 КК України.

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів 09:54

Через постійні відключення світла підприємці міста Чернігова активно використовують для роботи своїх закладів генератори.

 2 лютого: Цей день в Україні та в світі

2 лютого: Цей день в Україні та в світі 09:47

ДЕНЬ 344 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 344 RUSSIAN AGRESSION

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

АНОНСИ ПОДІЙ