У Кіптях свої двері дошкільнятам відкрив новий дитячий садок
Сьогодні у Кіптівській громаді свято: тут запрацював дитсадок «Лелека». Розташований він у приміщенні колишньої школи, яке менш ніж за пів року реконструювали в межах президентської програми «Велике будівництво». Оновлений за сучасними вимогами заклад відвідуватимуть дошкільнята з шести населених пунктів громади.
Загалом у приміщенні 5 просторих кімнат. Обладнано велику ігрову, спальню, спортивну залу, харчоблок та окрему їдальню, санвузли, в тому числі й інклюзивний, приміщення для прання, кабінети та підсобки. Будівельники реконструювали та утеплили дах та стіни, оновили котельню, усі інженерні мережі.
Вартість робіт — 6,9 мільйона гривень, з яких 4,2 мільйона — кошти ДФРР, 2,7 мільйона — з місцевого бюджету Кіптівської сільської ради. Роботи на об’єкті, за словами голови облдержадміністрації, виконані якісно. Загалом же на Чернігівщині завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» відбудовано 52 соціальних об’єкти й більш ніж 530 кілометрів доріг.
За інформацією департаменту інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.