В Україні запустили портал про здорове шкільне харчування "Знаїмо"
15 грудня 2021 року перша леді Олена Зеленська презентувала відкриття платформи про здорове харчування у школах «Знаїмо», яка є частиною реформи системи шкільного харчування, яка відбувається в Україні.
- «Знаїмо» – це коли ми знаємо, що їмо! А саме – корисну, свіжу, збалансовану їжу. Cаме зараз ми повністю реформуємо систему шкільного харчування у країні. «Знаїмо» – це інтернет-простір для всіх, хто прагне харчуватися правильно й хоче знати, з чого почати. Бо їжа – не тільки здоров'я. Це ще й спосіб мислення. Нехай уже сьогодні портал «Знаїмо» стане вашим провідником у новий світогляд, - зазначила Олена Зеленська.
Платформа містить підрозділи «Управлінцям та освітянам», «Батькам», «Учням», «Бізнес підтримка шкіл», в яких для кожної цільової аудиторії зібрано інформацію про норми харчування, технологічні процеси, підходи до закупівлі продуктів, послуг харчування, обладнання харчоблоків, поведінкові аспекти і суспільне сприйняття та розуміння здорового харчування й корисних харчових звичок тощо.
Платформа про реформу шкільного харчування «Знаїмо» знаходиться за посиланням znaimo.gov.ua.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.